Karmy dla kotów

orijen dla kotaOrijen

w cenie od 19,50zł za 340 gram, bardzo wysoko jakościowej karmy dla kotów. Karma Orijen Cat and Kitten jest w 100% naturalną karmą, bogata w mięsa, zawiera cenne witaminy i minerały, oraz karma jest odpowiednia dla kotów alergików!

 

 

Acana

w cenie od 16zł za 340 gram. Idealna formuła dla kotów wszystkich ras oraz w każdym wieku. Zawiera produkty takie jak jaja z chowu bezklatkowego, czy indyka z wolnego wybiegu. Polecana dla mięsożernych kotów, 75% składników to mięso, reszta – warzywa, owoce.

 

 

Applaws

w cenie od 13 złotych za 300 gram, zawierająca aż 80% białka oraz 20% warzyw w swoim produkcie. Produkt powstał na podstawie badania kotów w ich naturalnym środowisku. Nie zawiera zboża, które mogłoby wywołać reakcję alergiczną.

 

 

Brit Carnilove

produkt niezawierający konserwantów, ulepszaczy, lub barwników w cenie od 4,75 za puszkę. Wytwarzane wyłącznie z naturalnych produktów, wysokiej jakości. Karma w wielu smakach dla naszego pupila, od łososia do nawet bażanta.

 

 

Josera

w cenie od 7,99zł za karmę suchą, wolną od soi, pszenicy i cukru, które mogłyby spowodować złe samopoczucie naszego kotka. Karma wyróżnia się bardzo dobrym smakiem oraz intensywnym aromatem. Produkt polecany kotom z problemami żołądkowymi.

 

 

Ontario

w cenie od 5,69zł za puszkę, jest dobrze znaną na świecie, produkowaną przez czeską firmę karmą, zbudowaną na prawdziwych kanadyjskich sprawdzonych recepturach. Bez zboża, jej sekretem jest dobrze suszone, zdrowe i naturalne mięso.

 

 

Taste of the Wild

w cenie od 41zł za 2 kg karmy, która jak sama nazwa wskazuje – jest produkowana zgodnie z naturą. Dla kotów w każdym wieku bardzo dobrze przyswajalne białko.

 

 

Fitmin

od 3zł za małe opakowanie stawia wyłącznie na zdrowe i naturalne, organiczne składniki. W składzie znajdziemy także takie smakołyki jak jagody, różnorodne warzywa, soczyste mięso.

 

 

Brit Care

od 3,06zł za puszkę. Produkt przeznaczony dla kotów zarówno małych, jak i dużych. W składzie są składniki, które nie sprawią problemu dla kota z problemami z brzuszkiem. Zawiera optymalną dawkę produktów oraz wzmacnia kości kota.

 

 

Sanabelle

w cenie od 5,09zł za małe opakowanie. Produkt dostosowany do wszystkich kotów, również dla kociąt oraz kotek karmiących. Nie zawiera zboża, za to zdrowe mięso, i masę witamin, dzięki czemu kot będzie zadowolony.